Reklama

Reklama

Wielkopolskie: Tragedia w gospodarstwie. Rolnika zaatakowało stado byków

Stado byków zaatakowało 36-letniego rolnika. Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek rano w jednym z gospodarstw rolnych w Kaliszkowicach Kaliskich (woj. wielkopolskie). Mężczyzna zmarł na miejscu, a jego 34-letnia żona została przewieziona do szpitala.

W czwartek rano w jednym z gospodarstw rolnych w Kaliszkowicach Kaliskich w woj. wielkopolskim doszło do tragedii. 36-letni rolnik został zaatakowany przez stado byków. "Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy zastali patrol policji, który udzielał pomocy nieprzytomnemu mężczyźnie oraz podjął próbę wraz z innymi osobami zagonić zwierzęta do budynków gospodarczych" - przekazuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie na swojej stronie.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz oddzielili poszkodowanego mężczyznę od stada agresywnych byków. 36-latkowi udzielono pomocy medycznej, która była kontynuowana po przyjeździe ratowników. Jak informuje KPPSP w Ostrzeszowie, "w tym czasie część strażaków wraz z innymi osobami, zagoniła zwierzęta do obiektów".

Reklama

Mężczyzna nie żyje. Jego żona trafiła do szpitala

W trakcie akcji ratunkowej okazało się, że 34-letnia żona poszkodowanego również została zaatakowana przez byki i doznała obrażeń. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Mimo akcji służb ratunkowych, 36-latek zmarł na miejscu.

W sprawie prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama