Reklama

Reklama

Wielkopolskie: Śmiertelny wypadek na budowie w Kościanie

31-letni mężczyzna zginął przysypany ziemią na budowie w Kościanie (woj. wielkopolskie). Do wypadku doszło w poniedziałek przed godz. 10. Okoliczności zdarzenia badają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Rzecznik kościańskiej policji asp. Izabela Czerwińska przekazała, że powiadomienie o wypadku służby otrzymały ok. godz. 9.40. Do zdarzenia doszło na placu budowy przy ul. Gostyńskiej. "Jednego z pracowników przysypała ziemia. Pomimo reanimacji 31-letni mieszkaniec powiatu kościańskiego zmarł" - powiedziała.

Rzecznik kościańskiej straży pożarnej mł. asp. Dawid Kryś poinformował, że pracownicy budowy odkopali 31-latka jeszcze przed dotarciem na miejsce jednostek straży pożarnej i pogotowia. "To były prace przy budowie kanalizacji na powstającym w tej okolicy osiedlu. Wykop miał około 5-6 m głębokości. Mężczyzna znajdował się wewnątrz tego wykopu, gdy doszło do osunięcia się ziemi" - wyjaśnił Kryś.

Reklama

Okoliczności wypadku na miejscu ustalają policjanci pracujący pod nadzorem prokuratora.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy