Reklama

Reklama

​Wielkopolskie: Poszukiwany podejrzany o spowodowanie śmiertelnego wypadku

Sąd Rejonowy w Złotowie wydał list gończy za Rafałem Hejserem. Mężczyzna miał pod koniec sierpnia spowodować wypadek drogowy, w którym zginęła 20-letnia kobieta.

Rafał Hejser poszukiwany jest przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Złotowie, na podstawie listu gończego wydanego przez tamtejszy sąd rejonowy.

"Poszukiwany w dniu 28 sierpnia 2020 roku spowodował wypadek drogowy, w którym śmierć na miejscu poniosła 20-letnia mieszkanka powiatu złotowskiego. 32-letni mieszkaniec gminy Zakrzewo zaraz po zdarzeniu zbiegł z miejsca wypadku i ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, dlatego wydano za nim list gończy" - podała policja.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym KPP w Złotowie pod numerem 47 77 43 200 lub z policjantami Wydziału Kryminalnego tej komendy pod numerem 47 77 43 270 w godz. 7.30-15.30.

Reklama

Policja przypomniała, że za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat pięciu. "Równocześnie informujemy o zapewnieniu zachowania tajemnicy co do danych osoby przekazującej informacje" - zaznaczyła policja. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy