Reklama

Reklama

Wielkopolskie: Policja wkroczyła do mieszkania małżonków na prośbę ich córki. Znaleziono martwego ojca i umierającą matkę

Kobieta zawiadomiła służby, aby sprawdziły, co się dzieje z jej rodzicami. Po wyważeniu drzwi znaleziono martwego ojca i umierającą matkę zawiadamiającej - powiedziała rzecznik prasowy jarocińskiej policji st. asp. Agnieszka Zaworska.

Reklama

Kobieta, która nie mieszka na stałe w Jarocinie, zawiadomiła w niedzielę miejscową policję, żeby sprawdziła, co dzieje się z jej rodzicami.

Reklama

- Tłumaczyła, że rodzice nie odbierają od niej telefonu, nie oddzwaniają i nie ma z nimi kontaktu - powiedziała Zaworska.

Do mieszkania na osiedlu Kościuszki przyjechali policjanci i strażacy. Ponieważ nikt nie otwierał drzwi, postanowiono jej wyważyć.

Przyczyny zdarzenia wyjaśnia badania lekarskie

- Po wejściu ujawniono ciało 66-letniego mężczyzny oraz kobietę, która pilnie potrzebowała pomocy medycznej. Poszkodowaną przetransportowano do szpitala - powiedziała Zaworska.

Ustalono, że do przestępstwa nie doszło, dlatego policja nie prowadzi czynności w tej sprawie.

- Powodem mogły być sprawy medyczne, ale przyczyny zdarzenia wyjaśnią badania lekarskie - dodała Agnieszka Zaworska.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama