Reklama

Reklama

Wielkopolskie: Policja poszukuje zaginionego 16-latka

Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie (woj. wielkopolskie) poszukuje 16-letniego Kacpra Jurgi. Nastolatek wyszedł z domu 25 listopada i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Kacper ma 167 cm wzrostu, blond włosy, niebieskie oczy i jest szczupłej budowy ciała.

25 listopada 2019 r. po godz. 8 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. 

W dniu zaginięcia był ubrany w czarną bluzę z kapturem z białym napisem na plechach "Lech Poznań", spodnie typu bojówki moro oraz czarne buty sportowe. Nastolatek nie miał na sobie kurtki ani czapki.

Osoby, które mają wiedzę na temat miejsca pobytu małoletniego, proszone są o kontakt z policją pod nr tel. 62 732 42 97, bądź z dyżurnym jednostki pod nr tel 112.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy