Reklama

Reklama

Wielkopolskie: Mercedes zahaczył o drzewo. Rozpadł się na części

Na miejscu zginął kierowca mercedesa, który wypadł z drogi na zakręcie między miastem Łobżenica i wsią Rudna w powiecie pilskim (woj. wielkopolskie). Po uderzeniu w drzewo samochód rozpadł się na części. Od auta oderwał się silnik i odpadły drzwi. Części leżały w rowie na odcinku kilkudziesięciu metrów.

Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego około godziny 05:30 w środę. Zgłaszający poinformował, że doszło do  niego na drodze w lesie pomiędzy miejscowościami Łobżenica i Rudna, w powiecie pilskim.

Reklama

Na miejsce przyjechali strażacy z Państwowej Straży Pożarnej z Piły i Złotowa oraz ochotnicy z OSP w Łobżenicy i Luchowie.

"38-letni mieszkaniec gminy Łobżenica poniósł śmierć na miejscu" - poinformowała Ochotnicza Straż Pożarna w Łobżenicy.

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem

Przyczyny wypadku badają policja i prokuratura. "Na czas działań prowadzonych na miejscu na drodze wprowadzono ruch wahadłowy" - poinformował mł. asp. Mateusz Kentzer z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile.

Wstępnie ustalono, że kierowca najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem.


Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama