Reklama

Reklama

Wielkopolskie: 55-letni lekarz znaleziony martwy w mieszkaniu z raną postrzałową

55-letniego lekarza z raną postrzałową znalazła w niedzielę w mieszkaniu osoba z bliskiego otoczenia zmarłego. Na miejscu zabezpieczono broń. Czynności policji i prokuratury nadal trwają – powiedziała rzeczniczka prasowa pleszewskiej policji st. asp. Monika Kołaska.

Kołaska powiedziała, że dyżurny pleszewskiej komendy policji o godz. 14 został zawiadomiony o znalezieniu zwłok w mieszkaniu w Kościelnej Wsi k. Kalisza na osiedlu Zielone Łąki.

- Zwłoki znalazła bliska osoba, która weszła do tego mieszkania. Obecnie trwają czynności pod nadzorem prokuratury zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia - dodała rzecznik.

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler dodał, że zwłoki zostały zabezpieczone celem sądowo-lekarskiej sekcji.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy