Reklama

Reklama

Wielkopolskie: 55-latek ranny w wypadku paralotni

55-letni mężczyzna został ranny w wypadku paralotni, do jakiego doszło w niedzielę w okolicach Dominowa (wielkopolskie). Życiu rannego nie zagraża niebezpieczeństwo - poinformowała PAP rzecznik policji w Środzie Wlkp. asp. Edyta Kwietniewska.

Oficer prasowy policji w Środzie Wlkp. poinformowała, że do wypadku doszło w niedzielę około godz. 9. "Na pole między miejscowościami Dominowo i Szrapki spadła paralotnia wyposażona w silnik, którą leciały dwie osoby" - powiedziała.

55-letni pilot paralotni został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. "Ze wstępnych informacji wynika, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo" - dodała Kwietniewska. Pasażer paralotni nie odniósł żadnych obrażeń.

Na miejscu wypadku pracują policjanci. Najprawdopodobniej dopiero po przesłuchaniu rannego pilota i pasażera paralotni uda się ustalić dokładne okoliczności zdarzenia.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy