Reklama

Reklama

Wielkopolskie: 23-latek przyznał się do zabójstwa sąsiada

Mężczyzna, który w piątek rzucił się na swojego sąsiada z siekierą, usłyszał zarzut zabójstwa. Jak poinformował rzecznik prasowy poznańskiej Prokuratury Okręgowej, 23-latek przyznał się, jednak utrzymuje, że nie pamięta, w jakich okolicznościach zaatakował sąsiada.

Do zdarzenia doszło w piątek przed południem w Gowarzewie w gminie Kleszczewo w powiecie poznańskim. 23-letni mężczyzna wtargnął na posesję swojego 32-letniego sąsiada i z nieznanych powodów zaatakował go siekierą. 32-latek został przewieziony do szpitala. Nie udało się go uratować, zmarł na stole operacyjnym.

23-latek został zatrzymany przez policję jeszcze w piątek. Narzędzie zbrodni zostało zabezpieczone przez śledczych.

"23-latek został już przesłuchany przez policję, jako podejrzany, usłyszał zarzut zabójstwa. Przyznał się do tego czynu, natomiast twierdził, że nie pamięta w jakich okolicznościach do niego doszło" - powiedział w sobotę rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Michał Smętkowski.

Reklama

Jak dodał, po przesłuchaniu podejrzanego przez prokuratora, oraz po otrzymaniu wyników badań zleconych biegłym w tej sprawie - zostanie podjęta decyzja o złożeniu wniosku o areszt.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy