Reklama

Reklama

Wielkopolskie: 16-miesięczny chłopiec znaleziony martwy w łóżeczku

Sąsiadka zawiadomiła pogotowie o martwym 16-miesięcznym chłopcu w łóżeczku. - Prokuratura wszczęła w tej sprawie śledztwo – potwierdził w poniedziałek rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w wielkopolskich Zdunach.

Jak dodał Meler, sekcję zwłok chłopca zaplanowano na poniedziałek. - Dzięki temu będzie można ustalić bezpośrednią przyczynę zgonu - powiedział.

Chłopczyk miał zachłysnąć się herbatą

Do zdarzenia miało dojść 3 listopada w jednym z mieszkań w wielkopolskich Zdunach. 30-letnia kobieta podała dziecku herbatę, którą chłopczyk miał się zachłysnąć.

Policja o całym zdarzeniu dowiedziała się dopiero od zespołu ratownictwa medycznego. Do mieszkania 30-latki następnego dnia przyszła bowiem sąsiadka kobiety, która zobaczyła martwe dziecko w łóżeczku. Wezwała pogotowie, a ratownicy medyczni policję.

ReklamaProkuratura Rejonowa w Krotoszynie wszczęła w tej sprawie śledztwo.

Pozbawiona praw rodzicielskich

Wiadomo, że wcześniej 30-latk została pozbawiona praw rodzicielskich nad innym dzieckiem i miała przyznanego asystenta rodziny.

Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zdunach Alina Hybsz powiedziała, że kobieta przeprowadziła się do Zdun około miesiąc wcześniej do wynajętego mieszkania. - Nie pracowała, była pod naszą opieką; świadczyliśmy pomoc taką, jaka była w danej chwili potrzebna - powiedziała.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne