Reklama

Reklama

Wielkopolskie: 13-latek zginął pod kołami ciężarówki w okolicach Pleszewa

Do wypadku doszło w czwartek około godz. 21 na drodze wojewódzkiej nr 442 na trasie Kalisz – Września we wsi Czołnochów. - Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą postępowanie w celu wyjaśnienia przyczyn i okoliczności wypadku, w którym zginął 13-latek - poinformowała w piątek rzecznik prasowy pleszewskiej policji st. asp. Monika Kołaska.

13-letni rowerzysta został potrącony przez ciężarówkę marki MAN. Chłopiec, w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

- Ciężarówką kierował 42-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego. Kierowca i rowerzysta poruszali się w tym samym kierunku, a do zdarzenia doszło poza obszarem zabudowanym - powiedziała Kołaska. Siedzący za kierownicą ciężarówki mężczyzna był trzeźwy.  

Prokuratura prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy