Reklama

Reklama

Wielkopolskie: 10 tys. zł nagrody za pomoc w sprawie zaginięcia 17-latka z Wrześni

Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wyznaczył 10 tys. zł nagrody za informację ws. zaginionego w 2016 r. 17-letniego Fabiana Zydora. Według podejrzeń śledczych nastolatek został zamordowany, a jego ciało ukryte.

Rzecznik prasowy wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak poinformował we wtorek, że funkcjonariusze kryminalni KWP w Poznaniu są przekonani, iż Fabian Zydor, 17-latek z miejscowości Tarnowa koło Wrześni, nie żyje, a jego ciało zostało ukryte. - Okoliczności tej sprawy pozostają niewyjaśnione - zaznaczył.

- Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę w wysokości 10 tys. zł dla osoby, która przekaże informacje pomocne w tej sprawie - podał Borowiak.

Był z kolegami

Fabian Zydor zaginął 30 października 2016 r., kiedy to wieczorem poszedł na spotkanie towarzyskie z kolegami do jednego z domów w rodzinnej miejscowości. Po opuszczeniu spotkania nie dotarł już do swojego, oddalonego o kilkaset metrów, domu. - Wszelki ślad po nim zaginął - podkreślił Borowiak.

Reklama

Policja opublikowała we wtorek zdjęcie nastolatka. Osoby mające informacje w sprawie zaginionego mogą skontaktować się z policjantami pod nr telefonu 572 899 555 albo osobiście w KWP w Poznaniu przy ul. Kochanowskiego 2A, pokój 430. Funkcjonariusze wszystkim kontaktującym się zapewniają pełną anonimowość.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje