Reklama

Reklama

Wielkopolska: Ze stawu w Ostrzeszowie wyłowiono ciało kobiety

Ze stawu w Ostrzeszowie wyłowiono w niedzielę, 12 lipca, ciało kobiety. Jej mąż zgłosił rano na policji zaginięcie - poinformował rzecznik prasowy ostrzeszowskiej policji sierż. Martyn Kowalczyk.

Ze stawu w wielkopolskim Ostrzeszowie wyłowiono w niedzielę ciało kobiety. Na miejsce wezwano policję i prokuratora. Wiadomo już, że to 45-letnia mieszkanka Ostrzeszowa.

"Jej mąż zgłosił rano na policji zaginięcie kobiety" - poinformował rzecznik prasowy ostrzeszowskiej policji sierż. Martyn Kowalczyk.

Jak podał rzecznik, z relacji mężczyzny wynika, że jego żona wieczorem w sobotę udała się do znajomej. Ponieważ nie wróciła do domu, zgłosił sprawę na policji. Wszczęto poszukiwania.

Ciało kobiety znalazł w stawie strażak. Trwają, pod nadzorem prokuratora, czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy