Reklama

Reklama

W mieszkaniu znaleziono zwłoki 22-latki. Śledczy badają sprawę

Policja i prokuratura badają przyczyny śmierci 22-letniej mieszanki Piły, której zwłoki odkryto w sobotę w godzinach popołudniowych. W tej sprawie zatrzymano partnera kobiety – poinformował w niedzielę rzecznik wielkopolskiej policji.

Rzecznik prasowy wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak przekazał, że w sobotę po południu do jednego z mieszkań w Pile wezwano służby ratunkowe. Na miejsce przyjechała m.in. straż pożarna i policja. 

"Okazało się, że w mieszkaniu są zwłoki 22-letniej kobiety" - powiedział.

"Kobieta mieszkała tam razem ze swoim partnerem i dwójką małych dzieci - półtoramiesięcznym i trzyletnim. Podczas wstępnych oględzin nie stwierdzono przyczyny zgonu, niemniej jednak na podstawie zebranych informacji została podjęta decyzja, żeby zatrzymać 23-letniego partnera zmarłej, tym bardziej, że był pod wpływem alkoholu" - podkreślił Borowiak.

Reklama

Ciało kobiety zostało przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej. "Będziemy czekać na wyniki sekcji zwłok" - dodał Borowiak.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy