Reklama

Reklama

Tragiczny wypadek w sylwestrowy wieczór. Zginął 55-latek

Do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym doszło w sylwestrowy wieczór na ul. Piłsudskiego w Kaliszu - poinformował w piątek rzecznik prasowy kaliskiej policji asp. Anna Jaworska-Wojnicz. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 18-letni kierowca bmw stracił panowanie nad pojazdem podczas wyprzedzania. W wyniku tego zdarzenia zginął 55-letni kierowca drugiego auta biorącego udział w wypadku.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że około godz. 20 na ul. Piłsudskiego w Kaliszu (woj. wielkopolskie) 18-letni kierowca bmw na łuku drogi podjął manewr wyprzedzania innego pojazdu.

- W trakcie manewru stracił panowanie nad autem, uderzył w bariery ochronne, a następnie w pojazd marki Renault, który jechał z przeciwnego kierunku - powiedziała rzecznik.

Kierowca bmw był trzeźwy

W wyniku tego zdarzenia 55-letni kierowca renault poniósł śmierć na miejscu. Pasażer renault i kierowca bmw zostali przewiezieni do szpitala.

- Jak wykazało badanie kierowca bmw był trzeźwy. Zostanie od niego pobrana krew do dalszych badań - powiedziała Jaworska-Wojnicz.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje