Reklama

Reklama

Topiła się w przydomowym basenie. Dziewięciolatka nie żyje

Nie żyje dziewięcioletnia dziewczynka, która topiła się w przydomowym basenie. Dramat rozegrał się w miniony poniedziałek w Osińcu (woj. wielkopolskie). Dziecko w ciężkim stanie trafiło do szpitala.

Informację przekazała w poniedziałek rzeczniczka Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu Urszula Łaszyńska.

Zdarzenie miało miejsce w miniony poniedziałek po południu. Dziewczynka była pod opieką osoby dorosłej.

- Dziewięciolatka wykorzystała jej chwilową nieuwagę i weszła do zakrytego plandeką basenu. Kiedy opiekunka zauważyła, że dziewczynka jest pod wodą wyjęła ją i wybiegła na drogę wzywać pomocy - podała przed tygodniem policja w Gnieźnie.

W ciężkim stanie trafiła do szpitala

W tym samym czasie w pobliżu przejeżdżała policjantka po służbie, która od razu ruszyła na ratunek i udzieliła dziecku pierwszej pomocy, a następnie wezwała zespół ratownictwa medycznego.

Reklama

Dziewczynka w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala w Gnieźnie, a następnie do szpitala w Poznaniu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy