Reklama

Reklama

Skarcony nożownik wpadł w szał

Poznańcy policjanci zatrzymali 32-latka, który dotkliwie zranił nożem mężczyznę. Ofiara nożownika chciała pomóc maltetowanej kobiecie. Sprawca ataku nożem został zatrzymany. Obecnie przebywa w Areszcie Śledczym w Poznaniu.

Około godz. 2 w nocy trzech mężczyzn idących ulicą Podgórną zauważyło kłócącą się parę. Mężczyzna krzyczał i szarpał kobietę. Przechodnie bez chwili namysłu postanowili jej pomóc. Widząc, że para wchodzi do jednej z pobliskich restauracji, mężczyźni udali się za nimi.

Reklama

W lokalu doszło do sprzeczki i wymiany zdań. Mężczyzna, który wcześniej w wulgarny sposób odnosił się do kobiety wpadł w jeszcze większy szał, kiedy zorientował się, że w lokalu są "nieproszeni" goście.

Powiedział, że to nie jest ich sprawa i że mają się nie wtrącać. Powiedział też, że jest właścicielem restauracji i żąda aby mężczyźni stamtąd wyszli. Nie widząc reakcji z ich strony sięgnął po nóż. Podczas szamotaniny pchnął nożem w brzuch jednego z mężczyzn.

Zaatakowani opuścili lokal. Wszyscy trzej udali się ze zranionym kolegą do pobliskiego szpitala. Pokrzywdzony został zatrzymany w szpitalu na obserwacji. Życiu poszkodowanemu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia o przestępstwie szybko przystąpili do działań. Rozpoczęto poszukiwania sprawcy.

W trakcie prowadzonego śledztwa zebrano wiele potrzebnych informacji do zatrzymania potencjalnego sprawcy. Mężczyzna został zatrzymany w centrum miasta.

Obecnie 32-latek przebywa w Areszcie Śledczym. Za dokonane przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Wiadomość pochodzi z portalu Tutej.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy