Reklama

Reklama

Skandaliczna napaść na policjantów

Górowscy policjanci wnioskują o areszt tymczasowy dla trzech mężczyzn, którzy napadli i znieważyli funkcjonariuszy w czasie interwencji. Do zdarzenia doszło na rynku w Górze w Wielkopolsce.

17 lipca w nocy policjanci pojechali na pl. Bolesława Chrobrego w związku z doniesieniem o zakłócaniu ciszy nocnej. Na miejscu zastali ośmioosobową grupę mężczyzn w wieku od 25 do 40 lat, którzy pili alkohol. W czasie legitymowania jeden z biesiadników odmówił podania danych personalnych. Gdy funkcjonariusze chcieli go zatrzymać zaczął się awanturować. Po stronie kolegi stanęło dwóch innych mężczyzn. Wywiązała się szarpanina, poleciały wyzwiska.

Reklama

- Na szczęście nikomu nic się nie stało, nikt nie odniósł obrażeń. Wszyscy trzej awanturnicy trafili do policyjnej izby zatrzymań. Byli pijani, mieli od 1,6 do 1,9 promila alkoholu - mówi Janusz Konopnicki, oficer prasowy KPP w Górze.

W piątek, gdy wytrzeźwieli, składali zeznania w głogowskiej prokuraturze. Górowscy policjanci wnioskują o zastosowanie wobec nich aresztu tymczasowego.

(mach)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne