Reklama

Reklama

Pracownik pizzerii miał ugniatać ciasto... penisem. W lokalu był sanepid

Właściciel pizzerii z Murowanej Gośliny w Wielkopolsce musi złożyć wyjaśnienia w sanepidzie. Wszystko z powodu pracownika, który nagi miał ugniatać ciasto do pizzy... penisem. Mężczyzna "pochwalił się" nagraniem w serwisie randkowym.

Reklama

- Wczoraj w tym lokalu odbyła się kontrola, obiekt był zamknięty. W związku z tym właściciel został poproszony o wyjaśnienie, o przedstawienie nam, jakie podjął działania, bowiem ta kontrola dotyczyła przede wszystkim bezpieczeństwa żywności, a nie obyczajności - poinformowała rzeczniczka prasowa Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu, Cyryla Staszewska.

Reklama

Rzeczniczka dodała, że "w zależności od tego, czy właściciel pojawi się w sanepidzie osobiście, czy prześle wyjaśnienia i jaka będzie ich treść, będą podejmowane dalsze kroki". Gdyby stwierdzono naruszenie przepisów, właściciel lokalu może zostać ukarany mandatem.

Seks z ciastem w pizzerii

Postępowanie sanepidu zostało wszczęte po doniesieniach lokalnych mediów. 

Pracownik pizzerii w Murowanej Goślinie miał nagrać film, na którym widać, jak nagi symuluje seks z ciastem. Następnie opublikował go w serwisie randkowym. Sprawę nagłośnili mieszkańcy miasta.

Pierwszy taki incydent

Poznański sanepid przyznał, że nigdy wcześniej nie miał tego typu zgłoszeń ani nie prowadził kontroli w związku z podobnymi zdarzeniami.

Policja nie bada sprawy nagrania, które pojawiło się w sieci.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy