Reklama

Reklama

Poznań: Zaginęła Barbara Czarnkowska. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Mija tydzień od zaginięcia Barbary Czarnkowskiej. 76-letnia mieszkanka Poznania ostatni raz była widziana 20 września w poniedziałek wieczorem, gdy wysiadała z autobusu 190 na Osiedlu Sobieskiego. Policjanci proszą o kontakt osoby, które mogą mieć informacje w sprawie.

W poniedziałek 20 września kobieta wyszła z mieszkania na osiedlu Bolesława Chrobrego. Do chwili obecnej bliscy nie mają z nią kontaktu. "Ostatni ślad urywa się na Osiedlu Sobieskiego. Wieczorem wysiadła tam z autobusu linii nr 190. Wcześniej widziana była na Placu Bernardyńskim oraz Małych Garbarach" - przekazali policjanci.

Dodatkowo ok. godz. 16:30 kobieta jechała autobusem linii 174 w kierunku ul. Unii Lubelskiej.

Może mieć zaniki pamięci

Kobieta ma 76 lat i ok. 167 cm wzrostu i 87 kg wagi. W dniu zaginięcia była ubrana w letnią, granatową kurtkę, leginsy, biało - czerwone kapcie oraz kolorową bluzkę z krótkim rękawem.

Reklama

Funkcjonariusze wskazują, że zaginiona może mieć zaniki pamięci.

"Wszystkie osoby, które wiedzą, gdzie przebywa kobieta lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu proszeni są o kontakt z policjantami z Północy tel. 47 77 146 11 lub 112" - apelują poznańscy policjanci.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne