Reklama

Reklama

Poznań: Student zaatakował profesora maczetą

Student Uniwersytetu im. Adam Mickiewicza zaatakował maczetą profesora tej uczelni. Sprawca zadał cios w głowę – informuje TVN 24.

Do zdarzenia doszło dziś  około godzin popołudniowych. 30-letni student trzeciego roku zaatakował maczetą profesora wydziału Chemii UAM - informuje TVN24. Z kolei z informacji, które od jednego z czytelników otrzymał portalu epoznan.pl, wynika, że mężczyzna został zaatakowany tasakiem.

Poszkodowany trafił do szpitala. Wszystko wskazuje na to, że obrażenia nie były poważne, ponieważ wykładowca opuścił już placówkę.

Napastnik został zatrzymany przez policje, która obecnie prowadzi czynności w sprawie ataku.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama