Reklama

Reklama

Poznań: Dwie dziewczynki zniknęły z placu zabaw

Sporo strachu napędziły rodzinie dwie dziewczynki, które zniknęły z jednego z placów zabaw na Ratajach w Poznaniu. W ich poszukiwania włączyła się policja oraz mieszkańcy – donosi "Głos Wielkopolski".

We wtorek (7 lipca) późnym popołudniem zaginęły dwie dziewczynki w wieku siedmiu i 11 lat. Wiadomość o zaginięciu szybko rozeszła się w mediach społecznościowych. O poszukiwaniach informowano również w poznańskiej komunikacji miejskiej.

W akcji poszukiwawczej policji i rodzinie dziewczynek pomagali również mieszkańcy Poznania.

Ostatecznie około godziny 1 w nocy jeden z członków rodziny odnalazł dziewczynki. "Były całe, zdrowe i zmęczone - już przysypiały" - relacjonuje w rozmowie z "Głosem Wielkopolskim" podkom. Piotr Garstka z poznańskiej policji.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama