Reklama

Reklama

Poznań: 2,5-letnie dziecko wypadło z okna. Lekarzom nie udało się go uratować

Tragedia w kamienicy przy przy ul. Gwarnej w Poznaniu. W piątek rano 2,5-letnie dziecko wypadło tam z okna drugiego piętra. Trafiło do szpitala w stanie ciężkim. Mimo podjętej reanimacji lekarzom nie udało się go uratować.

Do wypadku doszło w piątek około godz. 7.30 na ulicy Gwarnej. Z okna na drugim piętrze jednego z budynków wypadło dziecko w wieku dwóch i pół lat.

- W momencie zdarzenia rodzice dziecka byli trzeźwi. Sprawdzamy okoliczności zdarzenia, na miejscu prowadzone są oględziny - przekazała polsatnews.pl Marta Mróz z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Ranne dziecko w ciężkim stanie zostało przewiezione po godz. 8 do szpitala dziecięcego przy ul. Krysiewicza. Podjęto reanimację.

Niestety, po godz. 10 rzecznik prasowy placówki Urszula Łaszyńska przekazała portalowi, że 2,5-latka nie udało się uratować.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne