Poważny wypadek w Wielkopolsce. Włodarz w szpitalu

Żółto-czerwony śmigłowiec ratownictwa medycznego LPR w locie na tle nieba, widok z dołu
Śmigłowiec LPR (zdj. ilustracyjne)Stach AntkowiakReporter

W skrócie

  • Wójt gminy Brzeziny spadł z wysokości w budynku byłej szkoły w miejscowości Aleksandria i został przewieziony do szpitala.
  • Do wypadku doszło podczas kontroli prac budowlano-remontowych na pierwszym piętrze obiektu, a na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
  • Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające, dotyczące okoliczności zdarzenia, w tym sprawdzenie przestrzegania środków ostrożności podczas kontroli.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Wypadek na terenie budowy. Ranny wójt

Zobacz również:

Wypadek podczas remontu. Wójt spadł z wysokości

Zobacz również:

Rząd chce dopłacać z budżetu do emerytur artystów. Bosak w ''Graffiti'': Uprzywilejowanie artystów kosztem reszty społeczeństwaPolsat NewsPolsat News