Reklama

Reklama

Podrzewie: Czołowe zderzenie dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby nie żyją

Trwa ustalanie okoliczności śmiertelnego wypadku po czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Podrzewiu (woj. wielkopolskie). Droga krajowa nr 92 Pniewy-Poznań jest zablokowana. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia w ruchu.

Po czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Podrzewiu zablokowana jest droga krajowa nr 92 Pniewy-Poznań. W wypadku zginęły dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w okolicy 142. km trasy. Droga w miejscu wypadku jest nieprzejezdna, policja kieruje ruch objazdami - poinformował w niedzielę dyżurny punktu informacji drogowej poznańskiego oddziału GDDKiA.

Trwa ustalanie okoliczności wypadku. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia w ruchu. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy