Reklama

Reklama

Pijany kierowca potrącił nastolatkę na przejściu dla pieszych. Zginęła na miejscu

Pijany kierowca w miejscowości Osiek Mały (pow. kolski, woj. wielkopolskie) potrącił na przejściu dla pieszych 17-latkę. Dziewczyna zginęła na miejscu. Do wypadku doszło w środę w nocy. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, został jednak zatrzymany przez świadka.

Oficer prasowy policji w Kole st.asp. Daniel Boła przekazał, że do wypadku doszło po godz. 22. 

- Kierujący pojazdem marki renault, 27-letni mieszkaniec powiatu kolskiego, potrącił przechodzącą na oznakowanym przejściu dla pieszych 17-letnią mieszkankę naszego powiatu, po czym odjechał z miejsca zdarzenia - powiedział.

Potrącenie 17-latki. Dziewczyna poniosła śmierć na miejscu

Nastolatka w wyniku odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu.

- Kierowca został zatrzymany przez przejeżdżającego obok świadka wypadku. Kierowca zdażył odjechać około kilometr od miejsca zdarzenia - przekazał w rozmowię z Interią st.asp. Daniel Boła. 

Reklama

Po przybyciu na miejsce policjanci sprawdzili stan trzeźwości 27-latka. Mężczyzna miał około jednego promila alkoholu w organizmie.

27-latek został zatrzymany przez policję. Funkcjonariusze mają wnioskować o tymczasowe aresztowanie sprawcy wypadku.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy