Reklama

Reklama

Ostrów Wielkopolski: Na komendzie zmarł 71-latek. Śledztwo

Śledztwo w sprawie śmierci 71-latka w komendzie policji wszczęła Prokuratura Rejonowa w Ostrowie Wielkopolskim - poinformowała w poniedziałek 25 maja rzecznik prasowa ostrowskiej policji sierż. sztab. Małgorzata Michaś.

Mężczyzna trafił w niedzielę do policyjnej izby zatrzymań w celu wytrzeźwienia. Wcześniej policjanci pojechali z 71-latkiem do szpitala. Po zbadaniu lekarz wydał zaświadczenie o braku przeciwwskazań do osadzenia mężczyzny w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

"Po godzinie 19 policjant zauważył, że mężczyzna się nie rusza, w związku z czym natychmiast sprawdził jego funkcje życiowe i podjął resuscytację. Natychmiast zostało też powiadomione pogotowie ratunkowe" - powiedziała rzecznik prasowa ostrowskiej policji.

Reklama

Pomimo reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. "Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny, najprawdopodobniej z przyczyn naturalnych w związku z problemami zdrowotnymi" - powiedziała sierż. sztab. Michaś.

Śledztwo w tej sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa w Ostrowie Wielkopolskim.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy