Reklama

Reklama

Ojciec znalazł 21-letniego syna martwego w łóżku. Sprawę bada prokuratura

Prokuratura Rejonowa w Ostrowie Wielkopolskim powadzi postępowanie w sprawie wyjaśnienia przyczyn śmierci 21-latka z gminy Sieroszewice, którego ciało znalazł w łóżku jego ojciec - poinformował we wtorek rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim Maciej Meler.

"To nie jest typowa sytuacja, w następstwie której następuje zgon i te dwa zdarzenia można wiązać - ocenił sprawę prok. Maciej Meler.

21-latek dwa dni wcześniej był na dyskotece

Ojciec 21-letniego Adriana znalazł martwego syna w łóżku w poniedziałek 18 listopada. Dwa dni wcześniej w sobotę chłopak pojechał ze znajomymi do jednej z dyskotek na terenie powiatu ostrowskiego.

Zdaniem śledczych, 21-latek przebywał tam około godzinę, do domu rodzinnego w gminie Sieroszewice w powiecie ostrowskim wrócił z ojcem, który po niego przyjechał.

Całą niedzielę, zdaniem ojca, 21-latek miał przespać w łóżku. Gdy w poniedziałek ojciec wrócił do domu z pracy, znalazł ciało martwego syna w łóżku.

Reklama

Sprawą wyjaśnienia okoliczności i przyczyn śmierci zajęła się Prokuratura Rejonowa w Ostrowie Wlkp.

Przeprowadzono sekcję zwłok

Prokurator Maciej Meler poinformował, że została przeprowadzona sekcja zwłok, ale jeszcze nie wpłynęła ostateczna opinia biegłych w sprawie zawartości alkoholu i środków odurzających w ciele 21-latka. Ponadto zlecono wykonanie badań histopatologicznych w celu oceny oraz diagnozy m.in. zmian nowotworowych w tkankach.

"Zabezpieczono też monitoring z dyskoteki i przesłuchano osoby, które były w dyskotece ze zmarłym" - powiedział prokurator.

Meler poinformował, że nie stwierdzono, żeby doszło do pobicia czy bójki, ale zmarły pracował jako mechanik samochodowy i "dlatego weryfikowane są ustalenia z przebiegu okresu poprzedzające śmierć, czy może podczas pracy doszło do jakiegoś zdarzenia" - dodał.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje