Reklama

Oblali pojazdy prokuratorów cuchnącą cieczą. Auta nie nadają się do użytku

Pięć samochodów, należących do pracowników Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Wielkopolskim, oblano cuchnącą cieczą. Policja poszukuje sprawców zdarzenia. - Auta zostały trwale uszkodzone, nie nadają się do użytku - opisują funkcjonariusze.

Incydent miał miejsce pod koniec grudnia 2022 roku. Jako pierwszy poinformował o nim dopiero we wtorek 24 stycznia serwis grodzisk.naszemiasto.pl. Doniesienia potwierdził rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Łukasz Wawrzyniak. 

Policja cały czas szuka osoby bądź osób odpowiedzialnych za zniszczenie aut. - Postępowanie prowadzone jest na razie w sprawie, a nie przeciwko komuś - przekazał prok. Wawarzyniak.

Zniszczonych zostało pięć samochodów. Trzy z nich to auta prokuratorów, dwa pracowników administracyjnych prokuratury. Auta oblano "cuchnącą cieczą", część z nich najprawdopodobniej nie będzie nadawać się do użytku.

Reklama

Auta prokuratorów oblane śmierdzącą cieczą. Pójdą do kasacji

Policja nie precyzuje, jaką dokładnie substancją oblano pojazdy pracowników prokuratury. Funkcjonariusze nadal badają okoliczności zdarzenia. 

"Oficer prasowa wyjaśnia jedynie, że samochody zostały trwale uszkodzone, bo przykrego intensywnego zapachu nie można się pozbyć" - przekazał portal grodzisk.naszemiasto.pl.


INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy