Reklama

Reklama

Niezwykłe zaręczyny w Poznaniu

W centrum Poznania miały miejsce niezwykłe zaręczyny. 24-letni Mikołaj wykupił miejsce reklamowe na ekranie LED w centrum miasta i przyprowadził pod niego ukochaną. Małgosia powiedziała "tak". Choć nie wierzyła własnym oczom...

Już od rana, z częstotliwością co dziesięć minut, ekran wyświetlał pytanie skierowane do Małgosi. Między reklamami drogich samochodów, usług dentystycznych i pięciogwiazdkowych hoteli znalazła się krótka prezentacja zdjęć, cytat z Paulo Coelho: "miłość trzeba budować, odkryć to za mało", fotografie młodych i na koniec fundamentalne pytanie: "Gosiu, wyjdziesz za mnie"?

Reklama

Mikołaj zabrał Gosię na obiad i "przypadkowo" przeszedł z nią obok reklamy. Przyszła żona nie mogła uwierzyć własnym oczom. Mikołaj twierdzi natomiast, że teraz nie będzie można odwołać zaręczyn... bo wszyscy je widzieli.

Jego rodzice filmowali ten radosny moment ukryci za pomnikiem Cyryla Ratajskiego. Poparli pomysł syna, choć sami mówią, że kiedyś o rękę prosiło się rodziców panny. W przyszłości młodzi nie wykluczają też wykupienia reklamy. Wszystko po to, żeby pokazać światu ewentualne potomstwo.

Piotr Świątkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama