Reklama

Reklama

Murowana Goślina: Pracownik pizzerii "ugniatał" ciasto genitaliami

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu wszczęła postępowanie po prasowych doniesieniach o pracowniku pizzerii, który nagi symulował seks z ciastem. Kucharz opublikował nagranie w serwisie randkowym.

Kontrolerzy sanepidu mają sprawdzić, czy w lokalu doszło do naruszenia bezpieczeństwa żywności i przepisów sanitarno-higienicznych.

Reklama

Według doniesień lokalnych mediów pracownik pizzerii w Murowanej Goślinie (woj. wielkopolskie) miał nagrać na potrzeby serwisu randkowego film, na którym widać, jak nagi symuluje seks z ciastem. Sprawę nagłośnili mieszkańcy Murowanej Gośliny w mediach społecznościowych.

Jak powiedziała w środę rzeczniczka poznańskiego sanepidu Cyryla Staszewska, do tej pory do PSSE nie wpłynęło oficjalne zawiadomienie w tej sprawie. Postępowanie zostało wszczęte po informacjach prasowych. Rzeczniczka przyznała, że sprawa jest trudna do weryfikowania.

- Do tej pory nie otrzymaliśmy żadnego oficjalnego zgłoszenia, też jednak śledzimy media społecznościowe i tradycyjne - stąd decyzja o wszczęciu postępowania. Chcemy sprawdzić na miejscu, jak działa ten lokal, czy sprzedaje żywność na wynos i czy było naruszenie przepisów sanitarno-higienicznych - powiedziała.

Więcej informacji w tej sprawie sanepid ma podać w najbliższych dniach. Gdyby stwierdzono naruszenie przepisów, właściciel lokalu może zostać ukarany mandatem.

Policja poinformowała, że sprawa nagrania nie jest przez nią badana.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje