Reklama

Reklama

Miał 3,7 promila alkoholu we krwi. Śmiertelny wypadek

3,7 promila alkoholu we krwi stwierdzono w organizmie 30-letniego mężczyzny, który doprowadził do śmiertelnego wypadku, w którym oprócz niego zginęła 23-latka – informuje jarocińska policja.

Chodzi o tragiczne zdarzenie z 2 sierpnia na drodze wojewódzkiej nr 443 na odcinku Tarce - Lubinia Mała w powiecie jarocińskim.

Około godziny 14 doszło wtedy do wypadku drogowego; volkswagen passat wypadł z jezdni i uderzył w drzewa. 30-letni kierowca i 23-letnia pasażerka zginęli na miejscu.

Jarocińska policja poinformowała, że w wyniku przeprowadzonej sekcji zwłok w organizmie mężczyzny stwierdzono 3,7 promila alkoholu.

Ponadto okazało się, że 30-latek nie miał prawa jazdy a samochód pożyczył od znajomej.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy