Reklama

Reklama

Mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu. Ewakuowano sąsiadów

W Jastrowiu (woj. wielkopolskie) policyjni negocjatorzy próbują nakłonić do otwarcia drzwi mężczyznę, który zabarykadował się na poddaszu domu wielorodzinnego. Z miejsca akcji ewakuowano kilkanaście osób.

Akcja policji trwa od środy; funkcjonariusze nie udzielają na razie szerszych informacji.

Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Złotowie podkom. Maciej Forecki powiedział w czwartek, że na miejscu zdarzenia są policyjni antyterroryści i negocjatorzy.

"Jest to budynek w którym mieszkają dwie rodziny. Z tego domu, oraz z sąsiedniego budynku ewakuowanych zostało w sumie 12 osób. Wszelkie szczegółowe informacje odnośnie przebiegu akcji podamy po jej zakończeniu" - powiedział.

Lokalne media poinformowały w czwartek, że mężczyzna może mieć butlę z gazem i rzekomo grozi wysadzeniem całego budynku. Forecki nie potwierdził na razie tych doniesień. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy