Reklama

Lusowo: Śmierć 71-latki. Przyczyną wychłodzenie organizmu

71-letnia kobieta z Lusowa (woj. wielkopolskie), której zwłoki znaleziono w jednym z mieszkań, zmarła z wychłodzenia organizmu - przekazał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Łukasz Wawrzyniak. Jak dodał, "obrażenia, jakie miało ciało kobiety, były efektem żerowania zwierząt".

Jak informowała policja, sąsiedzi zmarłej kobiety zaalarmowali służby w Lusowie, bo od kilku dni nie widzieli 71-latki. We wtorek wieczorem strażacy otworzyli drzwi do lokalu zajmowanego przez seniorkę. W mieszkaniu znaleziono poważnie okaleczone ciało kobiety.

W oględzinach miejsca ujawnienia zwłok brał udział biegły z zakładu medycyny sądowej i technicy kryminalistyczni. Ciało kobiety zabezpieczono do dalszych badań.

Lusowo. Zwłoki kobiety w mieszkaniu. Zmarła z wychłodzenia

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Łukasz Wawrzyniak poinformował w czwartek, że przeprowadzona sekcja zwłok wykazała, iż 71-latka zmarła w wyniku wychłodzenia organizmu. 

Reklama

- Obrażenia, jakie miało ciało kobiety, były efektem żerowania zwierząt, gryzoni. To obrażenia pośmiertne - wskazał rzecznik.

Prokurator powiedział, że kobieta ostatni raz była widziana pięć dni przed ujawnieniem zwłok.  

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Lusowo | zwłoki | wychłodzenie organizmu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy