Reklama

Reklama

Łęka. Tragedia przy autostradzie A2. Kierowca najechał mężczyźnie na głowę

Prawdopodobnie w trakcie cofania na mężczyznę najechała naczepa. Jedno z kół miało przejechać po głowie ofiary. Do tragicznego zdarzenia doszło w miejscu obsługi podróżnych Łęka (Wielkopolska) przy autostradzie A2.

Wypadek miał miejsce po godzinie 20:00 w środę w miejscu postoju dla ciężarówek MOP Łęka. W zdarzeniu śmierć poniósł mężczyzna - informuje portal e-kolo.pl

"Okazało się, że kierowcą był obywatel Białorusi, natomiast poszkodowany to 51-letni mieszkaniec Warszawy. Z informacji przekazanych od osób pracujących na miejscu wynika, że prawdopodobnie w trakcie cofania zestawem na mężczyznę najechała naczepa, a następnie jedno z kół najechało na jego głowę" - podano.

W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu. Trwa postępowanie wyjaśniające jak doszło do wypadku.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy