Reklama

Reklama

Krotoszyn: Śmiertelny wypadek. Poszkodowanych pięć osób

Kierujący volkswagenem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z mercedesem. Kierowca jednego z pojazdów pod wpływem uderzenia wypadł z auta i na skutek poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Do zdarzenia doszło w okolicach Krotoszyna w Wielkopolsce.

Wypadek miał miejsce w sobotni wieczór na drodze powiatowej Kuklinów-Nepomucenów. Na czas działań służb, ruch został całkowicie wstrzymany. 

Wypadł z auta i zginął na miejscu

- Pojazdami podróżowało pięć osób. Kierowca jednego z pojazdów pod wpływem uderzenia wypadł z auta i na skutek poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu, pozostali uczestnicy zdarzenia samodzielnie opuścili rozbite pojazdy przed przybyciem służb ratowniczych - poinformował serwis krotoszyn.naszemiato.pl st. kpt Tomasz Patryas, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

Reklama

W zdarzeniu poszkodowanych zostało pięć osób, dwie z nich wymagały przewiezienia do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w celu dalszej diagnostyki.

- Jak wstępnie ustalono, kierujący samochodem marki volkswagen passat, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w prawidłowo jadący samochód marki mercedes - przekazał w rozmowie z portalem st. asp. Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy