Reklama

Reklama

Kopaczka do ziemniaków wciągnęła mężczyznę. Zmarł na miejscu

W piątek (28 sierpnia) w Prusimiu (woj. wielkopolskie) kopaczka do ziemniaków śmiertelnie poraniła ponad 80-letniego mężczyznę.

Oficer prasowy policji w Międzychodzie asp. sztab. Przemysław Araszkiewicz poinformował w piątek, że do wypadku doszło przed południem podczas prac polowych.

- W trakcie wykopków maszyna zapchała się. Rolnik chciał ją udrożnić i został wciągnięty przez kopaczkę - powiedział Araszkiewicz. Jak dodał, obrażenia były na tyle poważne, że mężczyzna w wieku ponad 80 lat zginął na miejscu.

Na miejsce przybył prokurator, w działaniach uczestniczyły też cztery zastępy straży pożarnej. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy