Reklama

Reklama

Koło: W pożarze zginęły dwie osoby

Nie żyją dwie osoby po pożarze, do którego doszło późnym wieczorem w Kole - poinformował mł. kpt. Marcin Chodkowski oficer prasowy PSP w Kole.

Straż pożarna otrzymała zgłoszenie w poniedziałek ok. godz. 23.30. - Wynikało z niego, że jest pożar na korytarzu. Po dojeździe pierwszych zastępów ustalono, że pali się poddasze jednokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego - powiedział mł. kpt. Chodkowski.

Pożar w Kole. Dwie ofiary

Przed przyjazdem strażaków z budynku ewakuowała się jedna osoba. - Od niej uzyskano informację, że na poddaszu prawdopodobnie znajdują się trzy osoby - dodał strażak. Mundurowi ewakuowali cztery osoby, w tym dwie z poddasza przy pomocy drabin.

Podczas działań na poddaszu ujawniono zwłoki kobiety i mężczyzny. W związku z tragicznym odkryciem na miejsce wezwano prokuratora. Pod jego nadzorem policyjni śledczy zabezpieczyli ciała do sekcji. Sporządzono też specjalistyczną dokumentację.

Ustalane są przyczyny pożaru.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy