Reklama

Reklama

Kobieta zatrzymana za jazdę po pijanemu zmarła na komendzie policji

50-letnia kobieta w nocy z poniedziałku na wtorek zmarła na terenie komendy policji w Ostrowie Wielkopolskim. Wcześniej została zatrzymana za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu.

Jak informują media, funkcjonariusz pełniący nocną służbę w budynku Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim ok. godz. 2:30 zorientował się, że kobieta przebywająca w izbie zatrzymań nie daje oznak życia.

Ostrów Wielkopolski. Zatrzymana 50-latka zmarła na komendzie

Policjant podjął próbę reanimacji. Wezwał też pogotowie ratunkowe, jednak kobiety nie udało się uratować. 

Lekarz stwierdził zgon 50-latki, z kolei prokuratura zabezpieczyła ciało do wykonania sekcji zwłok. 

Rzeczniczka policji w Ostrowie Wielkopolskim poinformowała, że kobieta została zatrzymana w poniedziałek za jazdę pod wpływem alkoholu.

Reklama

- Badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu we krwi, dlatego 50-latkę osadzono w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych - powiedziała mł. asp. Ewa Golińska-Jurasz

Policjantka dodała, że pomieszczenie, w którym przebywała kobieta, a także korytarz, są objęte monitoringiem. W chwili zdarzenia system działał prawidłowo.  

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy