Reklama

Reklama

Kobieta odnaleziona na terenie kopalni. Policja prosi o pomoc w identyfikacji

Policja prosi o pomoc w identyfikacji kobiety, odnalezionej na terenie kopalni w Tomisławicach (woj. wielkopolskie). Jej wizerunek opublikowano na stronie internetowej komendy w Koninie.

Jak podała Komenda Miejska Policji w Koninie, kobietę odnaleziono na terenie Kopalni Węgla Brunatnego Konin w Tomisławicach. Pomimo starań nadal nie udało się ustalić jej tożsamości.

"Kobieta została odnaleziona w poniedziałek 7 listopada bieżącego roku na terenie odkrywki KWB Konin w Tomisławicach. Nie potrafiła przypomnieć sobie jak się nazywa i skąd jest. Pomimo wielu starań, nie udało się ustalić tożsamości kobiety. Obecnie przebywa ona w Szpitalu Psychiatrycznym w Warcie" - przekazano.

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości

Na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Koninie opublikowano zdjęcia kobiety. Policja zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które mogłyby pomóc w ustaleniu jej tożsamości.

Reklama

Policja podała, że osoby, które rozpoznają wizerunek kobiety proszone są o kontakt pod nr tel. 47 77 52 143 lub 603 115 537 oraz pisząc na adres e-mail: rzecznik.konin@po.policja.gov.pl.

Czytaj też: Koniec dopłat do gazu. Na wniosek masz tylko kilka dni. Potem pieniądze przepadną

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy