Reklama

Reklama

Kierowca sięgał po papierosy. Stracił panowanie. Zginęła 27-letnia Ukrainka

W poniedziałek późnym wieczorem w Szadku w woj. wielkopolskim doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęła 27-letnia Ukrainka. Według wstępnych ustaleń 24-letni kierowca sięgał po paczkę papierosów i stracił panowanie nad samochodem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek ok. godz. 21.

Jak powiedział kom. Witold Woźniak z zespołu prasowego KMP w Kaliszu, "kierujący hondą civic 24-letni obywatel Gruzji najprawdopodobniej (...) chciał sięgnąć po paczkę papierosów znajdującą się między fotelami i w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w skarpę przydrożnego rowu, doprowadzając do wywrócenia pojazdu".

27-latka zmarła w szpitalu

Woźniak dodał, że do szpitala zostali zabrani wszyscy uczestnicy tego zdarzenia, łącznie z kierowcą. W nocy w szpitalu, w wyniku poniesionych obrażeń, zmarła pasażerka pojazdu - 27-letnia obywatelka Ukrainy.

Reklama

- W szpitalu pozostał 30-letni obywatel Ukrainy. Po przeprowadzonych badaniach kolejna pasażerka - 24-letnia obywatelka Ukrainy została zwolniona do domu. Natomiast kierujący decyzją prokuratora został zatrzymany w kaliskiej komendzie - powiedział Woźniak.

Przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku są nadal wyjaśniane.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy