Reklama

Reklama

Kierowca bez dokumentów, niesprawny samochód i pięcioro dzieci pod kocem

W sobotę wieczorem policjanci z Międzyrzecza (woj. wielkopolskie) zatrzymali samochód do rutynowej kontroli. Na miejscu pasażera siedziała kobieta z 9-miesięcznym dzieckiem na rękach. Na niedozwolonym przewożeniu niemowlęcia się jednak nie skończyło. Jakie musiało być zdziwienie funkcjonariuszy, gdy zobaczyli, że pod kocem na tylnym siedzeniu chowa się... pięcioro dzieci.

Okazało się, że maluchy są w wieku od 4 do 9 lat, 24-letni kierowca volkswagena golfa nie ma przy sobie dokumentów samochodu, a sam pojazd jest niesprawny technicznie.

Policja zatrzymała kierowcy prawo jazdy. Ten z kolei musiał wezwać znajomego, który (licznych) pasażerów dowiózł do domu. Ale już nie stłoczonych pod kocem na tylnej kanapie - czego uważnie pilnowali policjanci. Kolega nieodpowiedzialnego kierowcy musiał zrobić kilka kursów.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy