Reklama

Reklama

Kalisz: Zwłoki zawinięte w dywan

W jednej z kamienic przy ul. Fabrycznej w Kaliszu znaleziono zwłoki 39-latka zawinięte w dywan. Ustalono, że mężczyzna był uderzany ciężkim narzędziem w głowę.

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler poinformował, że na miejscu pod nadzorem prokuratora wykonywane są czynności z udziałem biegłego lekarza sądowego. Pracują tam też technicy kryminalistyczni.

- W pościgu zatrzymany został 30-letni mężczyzna. Został osadzony w Policyjnej Izbie Zatrzymań - powiedziała rzecznik prasowa kaliskiej policji Anna Jaworska-Wojnicz.

Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono celem sądowo-lekarskiej sekcji zwłok, która pozwoli na ustalenie bezpośredniej przyczyny zgonu. Wiadomo, że mężczyzna był uderzany ciężkim narzędziem w głowę.

Reklama

Ewentualne czynności z zatrzymanego przewidziane są na środę.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy