Reklama

Reklama

Kalisz: Zwłoki kobiety i mężczyzny w mieszkaniu

Zwłoki kobiety i mężczyzny znaleziono w mieszkaniu w jednej z kamienic przy alei Wojska Polskiego w Kaliszu (woj. wielkopolskie). Do tragedii doszło w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia - poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim Maciej Meler. Lokalne media informują, iż mogło dość do zabójstwa lub tzw. samobójstwa rozszerzonego.

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia w mieszkaniu w jednej z kamienic przy alei Wojska Polskiego w Kaliszu znaleziono ciała dwóch osób.

- To 59-letnia kobieta i 60-letni mężczyzna, którzy mieszkali ze sobą - powiedział rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim Maciej Meler.

Śledczy nie wykluczają zabójstwa

Służby ratunkowe około godz. 16 wezwała osoba, która przyszła do mieszkania i zobaczyła ciała.

- Na miejscu pod nadzorem prokuratora wykonywane są czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia. Ciała zostaną zabezpieczone do sekcji zwłok - powiedział prok. Meler.

Reklama

Jak podał serwis kalisz.naszemiasto.pl, na zwłokach kobiety i mężczyzny widoczne były rany zadane prawdopodobnie nożem lub innym ostrym narzędziem. Śledczy biorą więc pod uwagę możliwe podwójne zabójstwo lub tzw. rozszerzone samobójstwo.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy