Reklama

Reklama

Kalisz: Zwłoki kobiety i mężczyzny w mieszkaniu

Zwłoki kobiety i mężczyzny znaleziono w mieszkaniu w jednej z kamienic przy alei Wojska Polskiego w Kaliszu (woj. wielkopolskie). Do tragedii doszło w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia - poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim Maciej Meler. Lokalne media informują, iż mogło dość do zabójstwa lub tzw. samobójstwa rozszerzonego.

Reklama

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia w mieszkaniu w jednej z kamienic przy alei Wojska Polskiego w Kaliszu znaleziono ciała dwóch osób.

Reklama

- To 59-letnia kobieta i 60-letni mężczyzna, którzy mieszkali ze sobą - powiedział rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim Maciej Meler.

Śledczy nie wykluczają zabójstwa

Służby ratunkowe około godz. 16 wezwała osoba, która przyszła do mieszkania i zobaczyła ciała.

- Na miejscu pod nadzorem prokuratora wykonywane są czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia. Ciała zostaną zabezpieczone do sekcji zwłok - powiedział prok. Meler.

Jak podał serwis kalisz.naszemiasto.pl, na zwłokach kobiety i mężczyzny widoczne były rany zadane prawdopodobnie nożem lub innym ostrym narzędziem. Śledczy biorą więc pod uwagę możliwe podwójne zabójstwo lub tzw. rozszerzone samobójstwo.


Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama