Reklama

Reklama

Kalisz: Seksualnie wykorzystywał 16-latkę? Miała być częściowo rozebrana

Policja sprawdza, czy w Kaliszu (Wielkopolskie) 60-letni mężczyzna wykorzystał seksualnie 16-latkę. Funkcjonariusze musieli interweniować w miejscu zdarzenia, a zgromadzeni chcieli zlinczować podejrzewanego o przestępstwo. Lokalna prasa informowała, że 16-latka jest osobą niepełnosprawną. Funkcjonariusze nie potwierdzają tych doniesień.

Rzeczniczka kaliskiej policji asp. Anna Jaworska-Wojnicz powiedziała w poniedziałek, że w niedzielę wieczorem wpłynęło zgłoszenie o możliwości popełnienia przestępstwa na szkodę 16-latki.- Przed budynkiem, w którym, w jednym z mieszkań, 16-latka przebywała z 60-letnim mężczyzną zebrał się tłum dość agresywnie nastawionych osób. Ostatecznie policjantom udało się wejść do środka. Obecnie 60-latek przebywa u nas, w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych - podała.

Jaworska-Wojnicz nie chciała podawać szerszych informacji na temat sprawy. Przyznała, że 16-latka została przebadana przez lekarzy, potem trafiła pod opiekę rodziny. Pytana o to, czy funkcjonariusze przesłuchali już 60-latka podała, że zatrzymany mężczyzna był pod wpływem alkoholu, zanim zostanie przesłuchany musi wytrzeźwieć.

Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Lokalna prasa podała, że 16-latka jest osobą niepełnosprawną. Policja nie potwierdza tej informacji.

Reklama

Była poszukiwana przez rodzinę

Serwis kalisz24.info.pl podał, że wcześniej 16-latka była przez kilka godzin poszukiwana przez rodzinę. Poszukujący mieli m.in. zapukać do mieszkania jednego z sąsiadów. Mężczyzna, który otworzył drzwi dziwnie się zachowywał; w jego mieszkaniu, na łóżku miała leżeć półprzytomna, poszukiwana dziewczyna. 16-latka była, według ustaleń serwisu, częściowo rozebrana.

Wkrótce potem, przed budynkiem zgromadziła się grupa ludzi, którzy chcieli wymierzyć karę mężczyźnie podejrzewanemu o seksualne wykorzystanie nastolatki. Na miejscu interweniowali policjanci, którzy mieli użyć gazu łzawiącego.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje