Reklama

Reklama

Gostyń: Zwęglone ciało 43-latki. Sprawą zajmuje się policja

W Gostyniu dokonano makabrycznego odkrycia - odnaleziono nadpalone zwłoki 43-letniej kobiety. Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu powiadomił, że na 2 listopada zaplanowana została sekcja zwłok zmarłej. Śledczy wykluczyli, by do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie.

W poniedziałek, 24 października po 20:00 straż pożarna została powiadomiona przez anonimową osobę o pożarze w Gostyniu. 

Gostyń. Zwęglone zwłoki kobiety

Jak przekazał portal Gostyń24, pożar miał mieć miejsce w okolicach drogi Leszczyńska-Górna. Podczas interwencji strażacy dokonali przerażającego odkrycia - przy koczowisku znaleziono zwęglone ciało

Asp. sztab, Monika Curyk, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu przekazała w poniedziałek, że policja pod nadzorem prokuratura prowadzi czynności w związku ze znalezieniem zwęglonych zwłok. 

Reklama

Curyk zapowiedziała, że miejsce ujawnienia zwłok ma zbadać biegły z zakresu pożarnictwa.  

Zwęglone zwłoki w Gostyniu. Policja o przyczynie

- Biegły z zakresu pożarnictwa wstępnie wskazał jako przyczynę pożaru wybuch pojemnika z gazem do napełniania zapalniczek - powiadomił we wtorek rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Łukasz Wawrzyniak. 

Jak dodał, śledczy wykluczyli, by za śmierć 43-letniej bezdomnej kobiety były odpowiedzialne osoby trzecie

Na 2 listopada zaplanowana została sekcja zwłok. W sprawie zgonu kobiety wszczęto postępowanie prowadzone formalnie pod kątem przepisów mówiących o nieumyślnym spowodowaniu śmierci

- By prokuratura mogła wykonywać czynności musi wszcząć śledztwo, pomimo tego, że wstępnie wykluczono udział osób trzecich - powiedział prokurator. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy