Reklama

Reklama

Ewa Tylman została uprowadzona dla okupu?

Rodzice zaginionej Ewy Tylman z Poznania otrzymali sms-a z żądaniem okupu. Domniemani porywacze grożą, że jeśli nie otrzymają pieniędzy w poniedziałek, zamordują 26-latkę - informuje "Fakt".

Autorzy wiadomości wysłanej do rodziców Ewy Tylman żądają 500 tysięcy złotych.

Nie wiadomo, czy sms jest próbą wyłudzenia pieniędzy czy potwierdzeniem, że kobieta została uprowadzona.

Porywacze mają wysłać film z nagraniem kobiety - podaje "Fakt".

Detektyw Krzysztof Rutkowski zapowiada, że pieniądze na okup zostaną przygotowane. Zastrzega jednak, że sms może pochodzić naciągaczy.

Jak wynika z publikacji "Faktu", współpraca między Rutkowskim a policją układa się źle.

Reklama

Zaginęła po spotkaniu integracyjnym

Przypomnijmy, że Ewa Tylman zaginęła w nocy z 22 na 23 listopada po spotkaniu integracyjnym, które rozpoczęło się na kręgielni w Galerii MM, a następnie jego uczestnicy przenieśli się na ulicę Wrocławską. Tam bawili się między innymi w klubie "Mikstura". Właśnie stamtąd Ewa Tylman wyszła o trzeciej w nocy. Wiadomo, że towarzyszył jej kolega. Oboje po raz ostatni byli widziani na moście, później mieli się rozdzielić.

Nie wiadomo jednak, w którym kierunku mogła pójść Ewa, a gdzie udał się jej kolega. Wyznaczono 10 tysięcy złotych nagrody za pomoc w znalezieniu zaginionej.

O pomoc w poszukiwaniach apelowali bliscy kobiety. "Ewka, gdziekolwiek jesteś, wiedz, że stajemy na głowie, by cię znaleźć" - mówił podczas spotkania z dziennikarzami brat Ewy Tylman, Piotr. "Na pewno ją znajdziemy, cokolwiek się stało" - stwierdził.

Podczas konferencji, w której uczestniczył także Krzysztof Rutkowski, poinformowano, że oprócz nagrania z miejskiego monitoringu, udało się zabezpieczyć także film z kamery nocnego tramwaju. Wynika z niego, że o 3:40 Ewa jeszcze żyła.

Rysopis zaginionej

Wiek 26 lat, wzrost 165 cm, waga ok. 60 kg, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, proste do ramion, uszy przylegające, nos normalny (dołek na koniuszku nosa). W chwili zaginięcia kobieta ubrana był w szary płaszcz do pasa z kapturem, czarne spodnie jeansowe, czarny sweter, czarne buty na obcasie oraz czarną torebkę z ćwiekami.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań-Nowe Miasto przy ul. Polanka 24 - pod numerem telefonu (61) 841-23-13 lub 61-841-23-11 - czynne całą dobę.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje