Reklama

Reklama

Dramat w Radłowie. BMW w strzępach

Niebezpieczny wypadek w miejscowości Radłów k. Ostrowa Wielkopolskiego. Jak informują służby, w wyniku zdarzenia ranne zostały cztery osoby.

Do zdarzenia doszło w Radłowie w środę 19 stycznia po południu. 

Radłów. Groźny wypadek BMW

O wypadku w mediach społecznościowych poinformowała policja z Ostrowa Wielkopolskiego. "Rozbity samochód, uszkodzone barierki, cztery osoby w szpitalu! Najwyraźniej 28-letni kierowca BMW zapomniał, że rzeczywistość to nie film ani komputerowa gra. Kierowco, pamiętaj czasu nie można cofnąć, a czyjegoś zdrowia, życia nie da się przywrócić" - napisano na Facebooku.

Z informacji służb wynika, że czterech mężczyzn podróżowało samochodem BMW w kierunku Poznania. - 28-letni kierowca prawdopodobnie jechał z nadmierną prędkością, mimo obowiązującego na tym odcinku drogi ograniczenia prędkości do 40 km/h - przekazała oficer prasowa ostrowskiej policji mł. asp. Małgorzata Michaś.

Reklama

Wypadek w Radłowie. Ranne cztery osoby

Jak dodała, auto wypadło z drogi, uderzyło w barierki, dachowało i zatrzymało się w rowie.

- Kierowca i trzej pasażerowie auta zostali zabrani do szpitala - poinformowała mł. asp. Małgorzata Michaś. 


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy