Reklama

Reklama

Awantura na firmowej wigilii. Przyjechało sześć patroli

Zamiast dzielić się opłatkiem czy wymieniać prezentami - uczestnicy firmowych wigilii obrzucali się wyzwiskami. Świąteczne spotkania dwóch firm w restauracji w Koninie zakończyła interwencja policji.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem w jednej z restauracji w Koninie (wielkopolskie). Jak powiedział oficer prasowy KMP w Koninie asp. Sebastian Wiśniewski, "doszło tam do awantury pomiędzy pracownikami dwóch firm. Na miejsce zostało skierowanych 6 patroli policji, z uwagi na liczbę osób biorących udział w tych spotkaniach" - powiedział.

- Interwencja zakończyła się na miejscu, strony zostały pouczone o możliwościach prawnych wniesienia zawiadomienia. Zabezpieczony został również monitoring w przypadku, gdyby miało tam dojść do przestępstwa ściganego z urzędu - dodał.

Reklama

Awantura na firmowej wigilii

Wiśniewski wyjaśnił, że z informacji, które posiada wynika, że spotkania - mimo, że odbywały się w jednej restauracji - to miały miejsce w dwóch osobnych salach.

- W pewnym momencie pomiędzy pracownikami tych firm doszło do jakiejś potyczki słownej, a później do przepychanek. Pozostali uczestnicy spotkań wigilijnych wezwali więc na miejsce policję - podkreślił.

Dodał, że dotychczas w sprawie nikt nie został zatrzymany.

Reklama

Reklama

Reklama