Kanthak o slajdach z zoofilią podczas konferencji szefów MSWiA i MON: To pokazuje z jakimi ludźmi możemy mieć do czynienia

WIDEO | Środa, 29 września (21:34)

Podczas poniedziałkowej konferencji szefów MSWiA i MON zaprezentowano materiały, które - jak poinformowano - pochodzą z telefonów komórkowych zatrzymanych imigrantów. Niektóre z pokazanych slajdów przedstawiała częściowo ocenzurowane treści zoofilskie i pedofilskie.
- Zdjęcia były ocenzurowane, odnosiły się do informacji podawanych przez ministra SWiA. Według danych instytucji państwowych, 1/4 tych osób (o których mówiono na konferencji prasowej - red.) ma bardzo nieciekawą przeszłość. Nikt nie powiedział, że te materiały były związane z tymi osobami, tylko powiedziano, że znalazły się na ich telefonach - powiedział Jan Kanthak w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim.
- Jeżeli by państwo nie bali się pokazywać co dzieje się na tej granicy, to media, na przykład przedstawiciele Polsatu, nie mieliby dzisiaj problemu żeby relacjonować tego co się przy tej granicy dzieje - ripostowała posłanka KO, Aleksandra Gajewska.

Fragment programu "Gość Wydarzeń", emitowanego na antenie Polsat News.
Polsat News
Najlepsze tematy